repliki zegarków

 

Wśród 11 nowych zegarków Seamaster, które Omega wprowadziła niedawno na rynek z okazji 75. rocznicy kolekcji, znajduje się letnia wersja ulubionego przez fanów modelu Diver 300M w kolorze Summer Blue. Wprowadzony pierwotnie na rynek w 1993 roku model Omega Seamaster Diver 300M jest z pewnością jednym z najsłynniejszych modeli marki. W ciągu trzech dekad od pojawienia się, Diver 300M ugruntował swoją pozycję w branży i stał się prawdziwym kamieniem węgielnym oferty w katalogu Omega. Podobnie jak pozostałe zegarki Seamaster z okazji 75. rocznicy powstania, wersja Diver 300M jest wykonana ze stali nierdzewnej i ma kolorystykę Summer Blue,zegarki repliki która odróżnia ją od różnych wersji tego niezwykle popularnego zegarka nurkowego produkowanych standardowo.

W porównaniu do wielu innych znanych zegarków nurkowych, które powstały w złotej erze mechanicznego pomiaru czasu, Omega Seamaster Diver 300M to całkiem nowa konstrukcja. Nie przeszkodziło mu to jednak szybko stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zegarków nurkowych na świecie. Częścią powszechnej sławy modelu Diver 300M jest z pewnością jego charakterystyczny wygląd, na który składają się charakterystyczne dla Omegi skręcone lirowe uchwyty w połączeniu z ręcznie obsługiwanym zaworem upustowym helu wystającym z boku obudowy na godzinie 10. Jednak prawdopodobnie o wiele ważniejszym czynnikiem stojącym za przyczyną tak dużej popularności tego zegarka jest fakt, że nosił go James Bond przez całą erę Pierce’a Brosnana, a także pojawiał się w wielu kolejnych filmach z Danielem Craigiem.

W porównaniu do innych zegarków nurkowych Omega, Seamaster Diver 300M jest z pewnością najbardziej elegancki i wyrafinowany. Mimo to nadal oferuje dużą wodoodporność na poziomie 300 metrów, wraz ze wszystkimi funkcjami niezbędnymi do używania zarówno podczas nurkowania, jak i nurkowania. i nurkowanie saturowane. Podczas gdy modele takie jak oryginalne Seamaster 300 i Ploprof zostały zaprojektowane na długo przed pojawieniem się wyświetlaczy cyfrowych i komputerów nurkowych, Seamaster Diver 300M narodził się po tym, jak Omega wyrosła na markę luksusową i dlatego oferuje zauważalnie bardziej elegancki wygląd w porównaniu do jego rodzeństwo. Zamiast być tylko funkcjonalnym podwodnym narzędziem do pomiaru czasu, Omega Seamaster Diver 300M zawsze był luksusowym zegarkiem do nurkowania, a jego wyrafinowana stylistyka zapewnia mu znaczną estetyczną wszechstronność, pomimo zachowania odpowiednich funkcji zegarka do nurkowania.

Pod względem podstawowej struktury i funkcjonalności nowa edycja Omega Seamaster Diver 300M Summer Blue z okazji 75. rocznicy jest w dużej mierze identyczna ze swoimi standardowymi odpowiednikami, co ostatecznie jest bardzo dobrą rzeczą, ponieważ obecna generacja tego modelu jest powszechnie uważana za zwycięski przepis. Podobnie jak modele Diver 300M z kolekcji podstawowej,repliki zegarków koperta nowej edycji Summer Blue jest wykonana ze szczotkowanej i polerowanej stali nierdzewnej i ma średnicę 42 mm i długość od ucha do ucha 49,9 mm. Posiada także sygnowaną, zakręcaną koronkę na godzinie 3 oraz stożkowe pokrętło zaworu upustowego helu wystające z przeciwnej strony koperty w pozycji godziny 10.

 


                           

replicas relojes